İzmir’de 15 yaşındaki kız çocuğunu yaşıtı katil 120 defa bıçakladı: Baba gözaltında

İzmir’in Karabağlar ilçesinde eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen 15 yaşındaki çocuk tarafından bıçaklanan aynı yaştaki kız çocuğu, hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Hasan Mahallesi’nde 15 yaşındaki H.Ç.Ç, babası İ.U.Ç’nin evinde, eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen 15 yaşındaki U.E.Y. ile tartıştı.

120 DEFA BIÇAKLADI

U.E.Y, yaşıtı olan kızı vücudunun çeşitli yerlerinden toplamda 120 defa bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi, genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Cenaze, olay yerindeki incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

BABA DA GÖZALTINA ALINDI

Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Birimi ekipleri, U.E.Y’yi suç aleti bıçakla gözaltına aldı. Öte yandan savcının talimatıyla hayatını kaybeden kız çocuğunun babası İ.U.Ç. de gözaltına alındı.

KATİLİN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

15 yaşındaki U.E.Y’nin ilk ifadesinde, H.Ç.Ç’nin eski sevgilisi olduğunu, kendisini aldattığını düşündüğünü bu nedenle bıçaklayarak olay yerinden kaçtığını söylediği öğrenildi.

BABA BAŞ BAŞA KONUŞMALARI İÇİN YALNIZ BIRAKMIŞ

Baba İ.U.Ç’nin ise eşinden ayrılması nedeniyle yalnız yaşadığını, kızının annesi ile yaşadığını, kendisini arkadaşıyla ziyarete gelmek istediğini söylediğini, eve geldiklerinde baş başa konuşmaları için dışarıya çıktığını, döndüğünde ise kızını kanlar içinde bulduğunu söylediği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir